• Oprogramowanie Ultra Precision Wire EDM CAD-CAM

  Drut EDM to kompletna struktura szkieletowa, system modelowania powierzchni i brył CAD-CAM, który zapewnia ultra precyzyjne cięcie z nadrzędnymi wykończeniami w łatwym w użyciu oprogramowaniu do programowania CNC. Pozwala tworzyć i importować modele części, przypisywać strategie ścieżek kablowych, symulować i generować g-kod specyficzny dla maszyny drutowej i sterownika. Dzięki intuicyjnemu procesowi pracy, BobCAD ułatwia planowanie precyzyjnych cięć dla całej produkcji części o małej tolerancji. Zapewnia wyniki, które są zgodne z surowymi wymaganiami dotyczącymi cięcia w przemyśle formowania i produkcji narzędzi i matryc.
 • 1
 • NOWA FUNKCJA: ZDEFINIOWANE PRZEZ UŻYTKOWNIKA SZABLONY STRATEGII OBRÓBKI SKRAWANIEM

  Szybkie śledzenie programowania drutu za pomocą zdefiniowanych przez użytkownika szablonów strategii obróbki. Zapisz i przechowuj i załaduj niestandardowe funkcje obróbki bezpośrednio z kreatora ścieżki narzędzia. Odkryj wszystkie ekscytujące i potężne nowe funkcje w BobCAD-CAM V32.
 • 1
 • FUNKCJE OPROGRAMOWANIA DRUT EDM

  Szybkie i łatwe programowanie skomplikowanych kształtów części za pomocą stałych stożków, zmiennych stożków, powierzchni podłoża, ostrych lub promienistych narożników za pomocą 2 i 4 osiowej ścieżki narzędzia. Korzystaj z funkcji cięcia otwartego, zamkniętego, wewnętrznego lub zewnętrznego, zdefiniowanych przez technologię CAM obsługiwaną przez kreatora. To potężne oprogramowanie pozwala na wykorzystanie niestandardowych przebiegów ścieżek, niezależnych lead-ins i lead-out, ograniczników położenia spoiwa, warunków skrawania i synchronizacji 4 osi. Kompletne rozwiązanie do programowania obróbki elektroerozyjnej, które współpracuje z maszynami Mitsubishi, Japax, Brother, Fanuc, Sodick i innymi maszynami CNC z drutem elektroerozyjnej obróbki.
 • 1
 • 2 osie wewnętrzne, zewnętrzne lub otwarte

  2 osie wewnętrzne, zewnętrzne lub otwarte

  Wybierz i zaprogramuj kształty w oparciu o model szkieletowy, krawędzie powierzchni, pętle i powierzchnie czołowe. Zastosuj jednoczesne cięcie zgrubne, cięcie robocze i cięcie wykańczające za pomocą kreatora osi BobCAD 2 Axis.
 • 4 osie wewnętrzne, zewnętrzne lub otwarte

  4 osie wewnętrzne, zewnętrzne lub otwarte

  Wybierz i wprowadź programowanie kształtów w oparciu o model szkieletowy, krawędzie powierzchni, pętle i powierzchnie czołowe. Dostępne są specjalne opcje synchronizacji w celu wyrównania górnej i dolnej prowadnicy. Zastosuj jednoczesne cięcie zgrubne, cięcie robocze i cięcie wykańczające za pomocą kreatora 4 osi BobCAD.
 • Kolejność obróbki

  Kolejność obróbki

  Kontroluj kolejność sortowania operacji, które zawierają wiele rodzajów profili. Wybieraj spośród najbliższego, bez sortowania, kierunku X, kierunku Y z opcją wyboru punktu początkowego narożnika.
 • Warunki cięcia

  Warunki cięcia

  W przypadku maszyn, które wymagają programów z kodem G w trybie cięcia, należy zastosować BobCAD z wbudowanym panelem warunków cięcia. Użytkownicy mogą aktualizować i zapisywać warunki, dodawać komentarze do przejścia i zapisywać wartości domyślne.
 • Wejście/wyjście drutu

  Wejście/wyjście drutu

  Kontroluj, gdzie i jak twój drut prowadzi do i z miejsca przecięcia. Wybieraj spośród elementów okrągłych, prostopadłych, równoległych i wybranych punktów.
 • Rodzaje narożników

  Rodzaje narożników

  Do narożników zewnętrznych i wewnętrznych należy stosować specjalne typy narożników. Wybieraj spośród ostrych, okrągłych, zaokrąglonych, o promieniu obwodu, długości obwodu, trójkąta i linii dwusiecznej.
 • Obróbka

  Obróbka

  Dostosuj liczbę przejść wymaganą przez dane wejściowe użytkownika. Możesz obrócić kierunek przejścia lub wybrać odwrotne przejścia za pomocą pola wyboru.
 • Ustawienia parametrów

  Ustawienia parametrów

  Dostosuj swoje bieżące ustawienia, aby zdefiniować opcje specyficzne dla maszyny / zadania. Zdefiniuj średnicę drutu, maksymalny kąt natarcia, maksymalny kąt natarcia, górną lokalizację prowadnicy, dolną lokalizację prowadnicy, ustawienie kąta natarcia, jeśli maszyna obsługuje automatyczne gwintowanie i więcej!
 • Grupy

  Grupy

  Zorganizuj swoje drzewo CAM z grupami. Przeciągnij i upuść elementy obróbki do folderu grupy. Wyłącz tworzenie wzorców, wyświetlaj ścieżkę narzędzia, twórz wzory, a nawet dodawaj grupy robocze za pomocą prawego menu myszy.
 • Arkusz ustawień

  Arkusz ustawień

  Automatycznie twórz arkusze konfiguracyjne XML, które można dostosować do własnych potrzeb. Raporty danych programu, podgląd ustawień, dane o zapasach, lista operacji, czasy cykli i inne.
 • Wykres zwrotny

  Wykres zwrotny

  Graficzne wyświetlanie wszystkich funkcji na ekranie i weryfikacja punktu początkowego drutu, kierunku cięcia, kolejności cięcia i innych.
 • Symulacja

  Symulacja

  Obejrzyj trójwymiarową symulację ścieżek cięcia drutu w wirtualnym środowisku obróbki. Uruchamiaj, zatrzymaj, szybko do przodu, krok do przodu, krok do tyłu, przeskocz do następnej lub poprzedniej operacji i nie tylko. Specjalne narzędzia weryfikacyjne do testowania wycinanych kształtów zostaną odpowiednio wyodrębnione z zasobów.
 • Szablony ścieżek technologicznych

  Szablony ścieżek technologicznych

  Twórz kopie funkcji obróbki skracające czas programowania. Używaj tablic, translacji, obracania i lokalizacji punktowych w celu dodawania lokalizacji cięcia.
 • Konfigurowalne postprocesory

  Konfigurowalne postprocesory

  BobCAD jest wstępnie zainstalowany z wieloma popularnymi postprocesorami specyficznymi dla maszyn. Możesz również pobrać postprocesor z naszego portalu wsparcia technicznego. Użytkownicy mogą otworzyć postprocesor w edytorze tekstu i w razie potrzeby wprowadzać zmiany. Dla specjalnych zastosowań funkcjonalnych, postprocesory mogą korzystać z API.
 • 1

UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie na to zgodę. Więcej informacji na www.wszystkoociasteczkach.pl

Zrozumiałem