• Oprogramowanie Ultra Precision Wire EDM CAD-CAM

  Drut EDM to kompletna struktura szkieletowa, system modelowania powierzchni i brył CAD-CAM, który zapewnia ultra precyzyjne cięcie z nadrzędnymi wykończeniami w łatwym w użyciu oprogramowaniu do programowania CNC. Pozwala tworzyć oraz importować modele części, przypisywać strategie ścieżek kablowych, a także symulować i generować g-kod specyficzny dla maszyny drutowej czy sterownika. Dzięki intuicyjnemu procesowi pracy, oprogramowanie BobCAD ułatwia planowanie precyzyjnych cięć dla całej produkcji części o małej tolerancji. Ponadto zapewnia wyniki, które są zgodne z surowymi wymaganiami dotyczącymi cięcia w przemyśle formowania oraz produkcji narzędzi i matryc.

 • 1
 • NOWA FUNKCJA: ZDEFINIOWANE PRZEZ UŻYTKOWNIKA SZABLONY STRATEGII OBRÓBKI SKRAWANIEM

  Szybkie śledzenie programowania drutu za pomocą zdefiniowanych przez użytkownika szablonów strategii obróbki. Zapisz i przechowuj i załaduj niestandardowe funkcje obróbki bezpośrednio z kreatora ścieżki narzędzia. Odkryj wszystkie ekscytujące i potężne nowe funkcje w BobCAD-CAM V32.
 • 1
 • Funkcje oprogramowania Ultra Precision Wire EDM CAD-CAM

  Program ten umożliwia szybkie i łatwe programowanie skomplikowanych kształtów części przy użyciu stałych stożków, zmiennych stożków, powierzchni podłoża, a także ostrych lub promienistych narożników za pomocą 2 i 4 osiowej ścieżki narzędzia. Dzięki oprogramowaniu BobCAD w łatwy sposób skorzystasz z funkcji cięcia otwartego, zamkniętego, wewnętrznego lub zewnętrznego, które zdefiniowane są przez technologię CAM obsługiwaną przez kreatora. Nie da się ukryć, że to potężne oprogramowanie pozwala na wykorzystanie niestandardowych przebiegów ścieżek, ograniczników położenia spoiwa, warunków skrawania, niezależnych lead-ins i lead-out czy synchronizację 4 osi.

  BobCAD-CAM – postaw na sprawdzone oprogramowanie do CNC

  Do niewątpliwych zalet BobCAD-CAM należy wszechstronność, łatwość obsługi, a także prosty i funkcjonalny interfejs. Co więcej, oprócz modułu wycinania drutem EDM oprogramowanie to umożliwia również frezowanie czy nesting. Wobec tak rozległego zastosowania BobCAD-CAM to kompletne rozwiązanie do programowania obróbki elektroerozyjnej, które współpracuje z maszynami Mitsubishi, Japax, Brother, Fanuc, Sodick oraz innymi urządzeniami CNC z możliwością takiej obróbki. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do współpracy!

 • 1
 • 2 osie wewnętrzne, zewnętrzne lub otwarte

  2 osie wewnętrzne, zewnętrzne lub otwarte

  Wybierz i zaprogramuj kształty w oparciu o model szkieletowy, krawędzie powierzchni, pętle i powierzchnie czołowe. Zastosuj jednoczesne cięcie zgrubne, cięcie robocze i cięcie wykańczające za pomocą kreatora osi BobCAD 2 Axis.
 • 4 osie wewnętrzne, zewnętrzne lub otwarte

  4 osie wewnętrzne, zewnętrzne lub otwarte

  Wybierz i wprowadź programowanie kształtów w oparciu o model szkieletowy, krawędzie powierzchni, pętle i powierzchnie czołowe. Dostępne są specjalne opcje synchronizacji w celu wyrównania górnej i dolnej prowadnicy. Zastosuj jednoczesne cięcie zgrubne, cięcie robocze i cięcie wykańczające za pomocą kreatora 4 osi BobCAD.
 • Kolejność obróbki

  Kolejność obróbki

  Kontroluj kolejność sortowania operacji, które zawierają wiele rodzajów profili. Wybieraj spośród najbliższego, bez sortowania, kierunku X, kierunku Y z opcją wyboru punktu początkowego narożnika.
 • Warunki cięcia

  Warunki cięcia

  W przypadku maszyn, które wymagają programów z kodem G w trybie cięcia, należy zastosować BobCAD z wbudowanym panelem warunków cięcia. Użytkownicy mogą aktualizować i zapisywać warunki, dodawać komentarze do przejścia i zapisywać wartości domyślne.
 • Wejście/wyjście drutu

  Wejście/wyjście drutu

  Kontroluj, gdzie i jak twój drut prowadzi do i z miejsca przecięcia. Wybieraj spośród elementów okrągłych, prostopadłych, równoległych i wybranych punktów.
 • Rodzaje narożników

  Rodzaje narożników

  Do narożników zewnętrznych i wewnętrznych należy stosować specjalne typy narożników. Wybieraj spośród ostrych, okrągłych, zaokrąglonych, o promieniu obwodu, długości obwodu, trójkąta i linii dwusiecznej.
 • Obróbka

  Obróbka

  Dostosuj liczbę przejść wymaganą przez dane wejściowe użytkownika. Możesz obrócić kierunek przejścia lub wybrać odwrotne przejścia za pomocą pola wyboru.
 • Ustawienia parametrów

  Ustawienia parametrów

  Dostosuj swoje bieżące ustawienia, aby zdefiniować opcje specyficzne dla maszyny / zadania. Zdefiniuj średnicę drutu, maksymalny kąt natarcia, maksymalny kąt natarcia, górną lokalizację prowadnicy, dolną lokalizację prowadnicy, ustawienie kąta natarcia, jeśli maszyna obsługuje automatyczne gwintowanie i więcej!
 • Grupy

  Grupy

  Zorganizuj swoje drzewo CAM z grupami. Przeciągnij i upuść elementy obróbki do folderu grupy. Wyłącz tworzenie wzorców, wyświetlaj ścieżkę narzędzia, twórz wzory, a nawet dodawaj grupy robocze za pomocą prawego menu myszy.
 • Arkusz ustawień

  Arkusz ustawień

  Automatycznie twórz arkusze konfiguracyjne XML, które można dostosować do własnych potrzeb. Raporty danych programu, podgląd ustawień, dane o zapasach, lista operacji, czasy cykli i inne.
 • Wykres zwrotny

  Wykres zwrotny

  Graficzne wyświetlanie wszystkich funkcji na ekranie i weryfikacja punktu początkowego drutu, kierunku cięcia, kolejności cięcia i innych.
 • Symulacja

  Symulacja

  Obejrzyj trójwymiarową symulację ścieżek cięcia drutu w wirtualnym środowisku obróbki. Uruchamiaj, zatrzymaj, szybko do przodu, krok do przodu, krok do tyłu, przeskocz do następnej lub poprzedniej operacji i nie tylko. Specjalne narzędzia weryfikacyjne do testowania wycinanych kształtów zostaną odpowiednio wyodrębnione z zasobów.
 • Szablony ścieżek technologicznych

  Szablony ścieżek technologicznych

  Twórz kopie funkcji obróbki skracające czas programowania. Używaj tablic, translacji, obracania i lokalizacji punktowych w celu dodawania lokalizacji cięcia.
 • Konfigurowalne postprocesory

  Konfigurowalne postprocesory

  BobCAD jest wstępnie zainstalowany z wieloma popularnymi postprocesorami specyficznymi dla maszyn. Możesz również pobrać postprocesor z naszego portalu wsparcia technicznego. Użytkownicy mogą otworzyć postprocesor w edytorze tekstu i w razie potrzeby wprowadzać zmiany. Dla specjalnych zastosowań funkcjonalnych, postprocesory mogą korzystać z API.
 • 1

UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie na to zgodę. Więcej informacji na www.wszystkoociasteczkach.pl

Zrozumiałem