• Łatwe projektowanie dowolnej części

  Oprogramowanie CNC BobCAD-CAM do frezowania zapewnia zaawansowane możliwości frezowania w 2,5, 3, 4 i 5 osiach z w pełni zintegrowanym systemem projektowania w CAD, który umożliwia płynne przejście od projektowania geometrii części na symulatorach maszyn do przydzielania zaawansowanych ścieżek narzędzia. Oprogramowanie CAD-CAM do frezowania oferuje potężne opcje ścieżek narzędzia, które wykonują obróbkę z dużą prędkością i operacje cięcia wieloosiowego, w pełni wykorzystując możliwości frezarki CNC. Zapewnia narzędzia programistyczne CNC, które gwarantują szybkość oraz wydajność, aby pomóc Ci osiągnąć precyzyjne projektowanie części w mniejszej liczbie kroków.

 • 1
 • NOWA FUNKCJA: SZABLONY DOKUMENTÓW

  Więcej pracy to mniej poświęconego czasu dzięki zapisywaniu plików projektowych jako szablonu dokumentu. Przechwytywanie i ponowne wykorzystywanie drzewa historii CAD, ustawień środowiska, układów współrzędnych użytkownika, kolorów warstw i wielu innych. Duża oszczędność czasu dla grupy części lub projektu, które mają podobne etapy i procesy projektowania. Odkryj wszystkie ekscytujące i potężne nowe funkcje BobCAD-CAM V32.
 • 1
 • Oprogramowanie CAM do frezarki

  Oferowanie przez nas oprogramowanie do frezowania BobCAD-CAM zapewnia funkcjonalność potrzebną do zaprogramowania wszystkiego – od prostych procesów grawerowania, profilowania, cykli frezowania kieszeni i otworów, po złożone, równoczesne frezowanie w 4 lub 5 osiach. Zawiera pełen zakres zaawansowanych, wydajnych, nowoczesnych metod obróbki CNC poprzez prosty interfejs obsługiwany przez kreatora, sprawiający, że programowanie jest szybsze i łatwiejsze, nawet dla nowych czy sporadycznych użytkowników.

  Nowoczesne projektowanie w CAD

  Dynamic Machining Strategies™, zastosowane w oferowanym przez nas oprogramowaniu CNC minimalizują sam proces programowania, a zaawansowana wizualizacja bryłowa pozwala na testowanie i weryfikowanie pracy na symulatorach maszyn, dając Ci gwarancję bezpiecznego wykonywania zadań związanych z projektowaniem części w CAD. Jeśli jesteś zainteresowany wysokiej jakości frezowaniem opartym o najnowszą wiedzę i rozwiązania – zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Z chęcią przedstawimy Ci możliwości oferowanego oprogramowania CAM, które z łatwością wykorzystasz także do nestingu.

 • 1
 • Drzewo zadaniowe oparte na funkcjach

  Drzewo zadaniowe oparte na funkcjach

  Najlepsze z obu systemów połączyły się w drzewie CAM, operacjach i funkcjach BobCAD. Funkcje obróbki BobCAD dają użytkownikom możliwość tworzenia pojedynczych operacji dla każdego elementu lub dostosowywania wielu operacji związanych z jednym elementem. Ten elastyczny proces programowania eliminuje zbędne zadania wymagane w pracy tylko w przypadku drzew CAM.
 • Biblioteki CAM

  Biblioteki CAM

  Nasze biblioteki CAM pomagają codziennemu operatorowi maszyn, przechowując i zapewniając szybki dostęp do krytycznych danych programu. Twórz nowe, edytuj i wywołuj z bibliotek narzędzi, uchwytów, adapterów, gwintów lub materiałów.
 • Wykonywanie otworów

  Wykonywanie otworów

  Wykonywanie otworów w 2, 3, 4 i 5 osiach jest proste dzięki intuicyjnym kreatorom wykonywania otworów BobCAD. Wybierz pomiędzy wierceniem standardowym, wierceniem krzyżowym lub wierceniem wieloosiowym. Wybierz punkty, łuki lub modele bryłowe, aby określić lokalizacje otworów, rozmiary i głębokości. Użytkownicy mogą szybko wykrywać, wiercić, gwintować i obrabiać za pomocą jednej funkcji obróbki. Umieść otwory w oddzielnych posunięciach lub w zamkniętych cyklach.
 • Frezowanie 2D

  Frezowanie 2D

  Oferuje szeroką gamę zaawansowanych operacji dla cykli 2D / 2 ½ D. Praca na podstawie szkiców konstrukcji szkieletowej, krawędzi powierzchni lub płaszczyzn. Potężniejsze i wydajniejsze niż programowanie dialogowe. Przechwytywanie i ponowne wykorzystywanie procesów obróbki w przyszłych projektach w celu skrócenia ogólnego czasu programowania, pracując jednocześnie bezpośrednio nad stworzonymi przez użytkownika lub dostarczonymi przez klienta plikami CAD.
 • Frezowanie 3D

  Frezowanie 3D

  BobCAD obejmuje do 21 strategii obróbki skrawaniem, które realizują najtrudniejsze projekty. Zaawansowane funkcje do kontrolowania, gdzie tworzona jest ścieżka narzędzia, jakie jest jej przeznaczenie i prędkości posuwu. Doskonałe wykończenie powierzchni jest tym, czego oczekujesz, a BobCAD dostarcza!
 • 4 osiowe frezowanie

  4 osiowe frezowanie

  Indeksowanie, grupy pakietów, osie obrotowe, zaawansowany obrót i prawdziwe 4 osie są w pełni obsługiwane. Wykorzystaj jak najlepiej swoją maszynę, stosując 4 osie z BobCAD.
 • 5 osiowe frezowanie

  5 osiowe frezowanie

  Prawdziwe, w pełni funkcjonalne metody równoczesnego tworzenia ścieżek dla zaawansowanego programowania detali wieloosiowych. Kontrola nachylenia narzędzia, eliminowanie obszarów, mapowanie prędkości posuwu i wiele więcej, które odblokowują pełny potencjał 5 osi CNC. Table Table, Head Table, Head Table, Head Head 5 osi konfiguracja maszyny z zaawansowaną funkcją delegowania do obsługi Machine Comp w Z, Machine Hybrid kompensacji RTCP, TCP, TCPC, DWO, Origin Tracking i obrotu współrzędnych.
 • Symulacja

  Symulacja

  Uzyskaj prawdziwy obraz tego, co dzieje się na maszynie, zanim zaczniesz wycinać. Symulacja bryłowa BobCAD jest załadowana w celu sprawdzenia poprawności procesu obróbki, sprawdzenia wyżłobienia, odnalezienia reszty zapasów i wiele więcej.
 • Raportowanie

  Raportowanie

  Dokumentuj swój proces programowania z bieżącą informacją zwrotną, ponieważ funkcje ścieżki narzędzia są dostępne w wielu formach. CAM Tree Flyouts, Setup Sheets, Tool Assignment , Gouge and Collision reports, Move Operation and Sequence statics. Wszystkie tworzone automatycznie i łatwo dostępne na każdym etapie obróbki.
 • Osprzęt

  Osprzęt

  Wirtualna symulacja ustawień i materiału obrabianego jest standardem w BobCAD CAM V32, pozwala wybrać rodzaj wyświetlania i pozwala na wyeliminowanie problemów związanych z programowaniem części.
 • Drzewo wyników CAM

  Drzewo wyników CAM

  Edycja na najwyższym poziomie i wyświetlanie krytycznych parametrów zadania, narzędzi, masy, ustawień maszyny, funkcji, operacji i wielu innych. Szybsza edycja i szybsze wyświetlanie tych ustawień, które użytkownik chce zobaczyć lub zmieniać najczęściej.
 • Ścieżki narzędzi adaptacyjnych

  Ścieżki narzędzi adaptacyjnych

  Wysoka sprawność, duża prędkość i duże zainteresowanie producentów na całym świecie! Ścieżki adaptacyjne szybko stają się standardem dla obróbki zgrubnej w 2, 3, 4 i 5 osiach. Skraca czas cyklu, wydłuża żywotność narzędzi i minimalizuje zużycie urządzeń dzięki tej nowoczesnej strategii ścieżki narzędzia.
 • Zaawansowane prędkości posuwów

  Zaawansowane prędkości posuwów

  Wielokrotna regulacja posuwu i mapowanie w celu optymalizacji ruchu narzędzia. Eliminacja przemieszczeń, spowolnienie ruchów wejścia materiału i połączeń, przerzedzanie wiórów, optymalizacja promienia powierzchni i kontaktu narzędzia z posuwem, strefa kontroli posuwu i wiele więcej!
 • Szacowany czas trwania cyklu

  Szacowany czas trwania cyklu

  Planowanie procesów, wycena czy planowanie? Skorzystaj ze statystyk ścieżki narzędzia BobCAD i uzyskaj szczegółowe automatyczne raporty na ten temat: Dane dotyczące czasu, zakresów ścieżek, danych dotyczących ścieżek technologicznych oraz prędkości i posuwów.
 • Wsteczne planowanie

  Wsteczne planowanie

  Wyświetlanie narzędzia i uchwytu podczas przechodzenia lub odtwarzania operacji ścieżki narzędzia. Szybkie graficzne przedstawienie kierunku skrawania, gniazda narzędzia, sekwencji, lokalizacji narzędzia, orientacji narzędzia i wielu innych informacji.
 • Edytor ścieżek technologicznych

  Edytor ścieżek technologicznych

  Pełne dostosowanie ścieżek narzędzia do unikalnych lub wymagających scenariuszy. Usuwanie, przycinanie i relinkowanie, przesuwanie, zastępowanie, łamanie, modyfikowanie atrybutów lub rozszerzanie ruchów cięcia. Użytkownicy mogą bezpośrednio modyfikować swoje ścieżki narzędzi poza parametrami kreatorów ścieżek narzędzi.
 • Szablony drzewa roboczego

  Szablony drzewa roboczego

  Zmaksymalizuj efektywność programowania w swoich warsztatach poprzez zapisanie drzewa zadań jako szablonu. Umożliwienie użytkownikom programowania skrótowego poprzez wstępne wypełnienie drzewa zadań zapasami, lokalizacjami ustawień, funkcjami obróbki i innymi. Szybsze programowanie dla procesów wewnętrznych lub dedykowanych centrów obróbkowych i aplikacji.
 • Ścieżka narzędzia i wzory zestawu roboczego

  Ścieżka narzędzia i wzory zestawu roboczego

  Tworzenie wielu kopii funkcji obróbki lub ustawień przy użyciu ścieżki narzędzia lub wzoru zestawu roboczego. Wysyłaj kopie w formie kodów ciągłych lub z wieloma punktami przesuwu pracy (G54, G55, G56). Świetnie nadaje się do produkcji z 2 lub więcej takimi samymi lokalizacjami zestawów roboczych.
 • 1

UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie na to zgodę. Więcej informacji na www.wszystkoociasteczkach.pl

Zrozumiałem