• Wysoka wydajność CAD-CAM dla maszyn CNC Laser, Plasma i WaterJet

  BobCAD-CAM CNC software do programowania maszyn laserowych, plazmowych i wodnych oferuje potężne możliwości cięcia w 2-5 osiach z w pełni zintegrowanym systemem CAD, który pozwala na płynne przejście od tworzenia modelu części do przypisywania zaawansowanych strategii ścieżek narzędziowych do programowania g-kodu. Oprogramowanie CAD-CAM oferuje wiele opcji narzędzi, aby dać Ci pełną kontrolę nad sposobem cięcia Twoich detali.
 • 1
 • NOWA FUNKCJA: SZABLONY DRZEWEK ZADAŃ

  Skróć czas konfiguracji dzięki nowym szablonom drzewa zadań BobCAD. Automatyczne wczytywanie zdefiniowanej przez użytkownika wielkości materiału, pochodzenia i standardowych funkcji obróbki za pomocą jednego kliknięcia myszką. Odkryj wszystkie ekscytujące i potężne nowe funkcje w BobCAD-CAM V32.
 • 1
 • FUNKCJE LASERA, PLAZMY I STRUMIENIA WODY

  Oprogramowanie CAD-CAM dla maszyn laserowych CNC, plazmowych i maszyn strumieniowych dostarcza mocy potrzebnej do obróbki wszystkiego, od prostych 2 osi do skomplikowanego wieloosiowego cięcia detali. Zawiera pełen zakres zaawansowanych i w pełni skojarzonych strategii obróbki poprzez prosty interfejs obsługiwany przez kreatora, aby programowanie było szybsze i łatwiejsze, nawet dla nowych i sporadycznych użytkowników. Dynamiczne strategie obróbki skracają czas programowania, pozwalając na przypisanie wielu strategii obróbki do jednej funkcji, podczas gdy zaawansowana funkcjonalność symulacji pozwala na testowanie i sprawdzanie pracy, co daje pewność programowania CNC.
 • 1
 • Biblioteka kształtów

  Biblioteka kształtów

  Szybko twórz wspólne części produkcyjne przy użyciu jednego z predefiniowanych kształtów BobCAD. Dostosuj wymiary, aby nadać kształt do rozmiaru. Zmień jego źródło, lokalizację odniesienia, odwróć w X lub Y, a nawet dodaj niestandardową wartość obrotu. Kształty są wyświetlane na liście w drzewie historii CAD, co umożliwia użytkownikom dokonywanie korekt.
 • Zakładki

  Zakładki

  Części należy przechowywać połączone z magazynem za pomocą zakładek. Zdefiniowana może być liczba zakładek, ich długości lub możliwość wybrania własnej lokalizacji. Możliwość dostosowania szerokości zakładek, długości strumienia i promienia.
 • Kompensacja

  Kompensacja

  Zdefiniuj kompensację nożycową, używaj jednej z 3 metod kompensacji ( Kurf). Przesunięcie profili dla lasera, plazmy lub strumienia wody, aby przyciąć je na wymiar.
 • Wejście/wyjście Lead

  Wejście/wyjście Lead

  Wiele opcji wprowadzania/wycofywania leadu w celu kontrolowania sposobu wprowadzania i wycofywania cięć. Do wyboru są opcje pionowe, równoległe, prostopadłe, okrągłe i mieszane. Opcjonalne ustawienie nakładania się pozwala na regulację przesunięcia lead out poza pozycję wejścia.
 • Sekwencja maszynowa

  Sekwencja maszynowa

  Kontroluj porządek, w którym kształty są cięte za pomocą jednej z 6 opcji sortowania. Wybieraj spośród najbliższych, bez sortowania, kierunku X, kierunku Y, kierunku niestandardowego i zoptymalizowanego.
 • Zaawansowane prędkości posuwów

  Zaawansowane prędkości posuwów

  Usuń gwałtowne ruchy za pomocą ogólnych regulacji BobCAD, zredukuj tempo podawania paszy przy podejściu i wyjściu oraz zwolnij tempo podawania substancji płynnych podczas cięcia łuków. Wszystko zdefiniowane w kreatorze ścieżki narzędzia i łatwe do zmiany.
 • Kryteria cięcia

  Kryteria cięcia

  Prędkości, posuwy, ustawienia zasilania, wysokość palnika i inne parametry można zapisać w bibliotece narzędzi. Umożliwia użytkownikom szybkie załadowanie danych dotyczących cięcia dla różnych rodzajów materiału.
 • Szablony ścieżek technologicznych

  Szablony ścieżek technologicznych

  Twórz kopie cech obróbki dla tych samych fragmentów. Wybieraj spośród tablic, przetwarzaj, obracaj i wskaż lokalizacje.
 • 2 osie

  2 osie

  Pełne dostosowanie i zapisanie operacji profilu jako szablonu zdefiniowanego przez użytkownika. Szybsze programowanie kształtów otwartych, zamkniętych, wewnętrznych i zewnętrznych.
 • 3 osie

  3 osie

  Przebieg narzędzia wzdłuż krzywych powierzchni za pomocą 3 osiowej ścieżki narzędzia BobCAD. Umożliwia użytkownikom wycinanie kształtów i wzorów w formie falistych i innych zakrzywionych kształtów.
 • 4 osie

  4 osie

  Wykorzystaj grupy robocze BobCAD do zaprogramowania 4 osiowych maszyn do cięcia kształtowego. Świetnie nadaje się do wykonywania otworów, szczelin, tekstu, przycinania, nacinania i innych czynności.
 • 5 osi

  5 osi

  Korzystając z systemów indeksów BobCAD, użytkownicy mogą automatycznie obliczać obroty dla obróbki 5-stronnej. Specjalne wieloosiowe wzory cięcia są używane do prowadzenia cięcia w narożnikach oraz wzdłuż krzywych i kształtów złożonych.
 • 1

UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie na to zgodę. Więcej informacji na www.wszystkoociasteczkach.pl

Zrozumiałem