• Wysoka wydajność CAD-CAM dla maszyn CNC Laser, Plasma i WaterJet

  BobCAD-CAM CNC software do programowania maszyn laserowych, plazmowych i wodnych oferuje potężne możliwości cięcia w 2-5 osiach z w pełni zintegrowanym systemem CAD, który pozwala na płynne przejście od tworzenia modelu części do przypisywania zaawansowanych strategii ścieżek narzędziowych do programowania g-kodu. Oprogramowanie CAD-CAM oferuje wiele opcji narzędzi, aby dać Ci pełną kontrolę nad sposobem cięcia detali.

  Chcesz wykonywać precyzyjne obróbki za pomocą maszyny waterjet, plazmowej lub laserowej? Postaw na praktyczne rozwiązanie do ich programowania. Poznaj wszystkie zalety wynikające z pracy z software'em BobCAD-CAM CNC.

 • 1
 • NOWA FUNKCJA: SZABLONY DRZEWEK ZADAŃ

  Skróć czas konfiguracji dzięki nowym szablonom drzewa zadań BobCAD. Automatyczne wczytywanie zdefiniowanej przez użytkownika wielkości materiału, pochodzenia i standardowych funkcji obróbki za pomocą jednego kliknięcia myszką. Odkryj wszystkie ekscytujące i potężne nowe funkcje w BobCAD-CAM V32.
 • 1
 • FUNKCJE LASERA, PLAZMY I STRUMIENIA WODY

  Oprogramowanie CAD-CAM dla maszyn laserowych CNC, plazmowych i maszyn strumieniowych dostarcza mocy potrzebnej do obróbki wszystkiego – od prostych 2 osi do skomplikowanego, wieloosiowego cięcia detali. Zawiera pełen zakres zaawansowanych oraz w pełni skojarzonych strategii obróbki poprzez prosty interfejs obsługiwany przez kreatora. Dzięki temu mamy pewność, że programowanie może być szybsze, a przy tym łatwiejsze – zarówno dla nowych użytkowników, jak i tych z większym doświadczeniem w obróbce.

  Szybkie i efektywne programowanie maszyn plazmowych, laserowych oraz wodnych

  Dzięki dynamicznym strategiom obróbki możliwe jest maksymalne skrócenie czasu programowania maszyny plazmowej, laserowej lub waterjet. Jednocześnie rozwiązanie pozwala na przypisanie wielu strategii obróbki do jednej funkcji, podczas gdy zaawansowana funkcjonalność symulacji umożliwia testowanie oraz sprawdzanie pracy, co daje pewność programowania CNC. Przekonaj się, że nawet bez wielkiego doświadczenia w obróbce możesz wykonywać skomplikowane zadania. Skorzystaj z oprogramowania CAD-CAM, które cenią zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy.

 • 1
 • Biblioteka kształtów

  Biblioteka kształtów

  Szybko twórz wspólne części produkcyjne przy użyciu jednego z predefiniowanych kształtów BobCAD. Dostosuj wymiary, aby nadać kształt do rozmiaru. Zmień jego źródło, lokalizację odniesienia, odwróć w X lub Y, a nawet dodaj niestandardową wartość obrotu. Kształty są wyświetlane na liście w drzewie historii CAD, co umożliwia użytkownikom dokonywanie korekt.
 • Zakładki

  Zakładki

  Części należy przechowywać połączone z magazynem za pomocą zakładek. Zdefiniowana może być liczba zakładek, ich długości lub możliwość wybrania własnej lokalizacji. Możliwość dostosowania szerokości zakładek, długości strumienia i promienia.
 • Kompensacja

  Kompensacja

  Zdefiniuj kompensację nożycową, używaj jednej z 3 metod kompensacji ( Kurf). Przesunięcie profili dla lasera, plazmy lub strumienia wody, aby przyciąć je na wymiar.
 • Wejście/wyjście Lead

  Wejście/wyjście Lead

  Wiele opcji wprowadzania/wycofywania leadu w celu kontrolowania sposobu wprowadzania i wycofywania cięć. Do wyboru są opcje pionowe, równoległe, prostopadłe, okrągłe i mieszane. Opcjonalne ustawienie nakładania się pozwala na regulację przesunięcia lead out poza pozycję wejścia.
 • Sekwencja maszynowa

  Sekwencja maszynowa

  Kontroluj porządek, w którym kształty są cięte za pomocą jednej z 6 opcji sortowania. Wybieraj spośród najbliższych, bez sortowania, kierunku X, kierunku Y, kierunku niestandardowego i zoptymalizowanego.
 • Zaawansowane prędkości posuwów

  Zaawansowane prędkości posuwów

  Usuń gwałtowne ruchy za pomocą ogólnych regulacji BobCAD, zredukuj tempo podawania paszy przy podejściu i wyjściu oraz zwolnij tempo podawania substancji płynnych podczas cięcia łuków. Wszystko zdefiniowane w kreatorze ścieżki narzędzia i łatwe do zmiany.
 • Kryteria cięcia

  Kryteria cięcia

  Prędkości, posuwy, ustawienia zasilania, wysokość palnika i inne parametry można zapisać w bibliotece narzędzi. Umożliwia użytkownikom szybkie załadowanie danych dotyczących cięcia dla różnych rodzajów materiału.
 • Szablony ścieżek technologicznych

  Szablony ścieżek technologicznych

  Twórz kopie cech obróbki dla tych samych fragmentów. Wybieraj spośród tablic, przetwarzaj, obracaj i wskaż lokalizacje.
 • 2 osie

  2 osie

  Pełne dostosowanie i zapisanie operacji profilu jako szablonu zdefiniowanego przez użytkownika. Szybsze programowanie kształtów otwartych, zamkniętych, wewnętrznych i zewnętrznych.
 • 3 osie

  3 osie

  Przebieg narzędzia wzdłuż krzywych powierzchni za pomocą 3 osiowej ścieżki narzędzia BobCAD. Umożliwia użytkownikom wycinanie kształtów i wzorów w formie falistych i innych zakrzywionych kształtów.
 • 4 osie

  4 osie

  Wykorzystaj grupy robocze BobCAD do zaprogramowania 4 osiowych maszyn do cięcia kształtowego. Świetnie nadaje się do wykonywania otworów, szczelin, tekstu, przycinania, nacinania i innych czynności.
 • 5 osi

  5 osi

  Korzystając z systemów indeksów BobCAD, użytkownicy mogą automatycznie obliczać obroty dla obróbki 5-stronnej. Specjalne wieloosiowe wzory cięcia są używane do prowadzenia cięcia w narożnikach oraz wzdłuż krzywych i kształtów złożonych.
 • 1

UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie na to zgodę. Więcej informacji na www.wszystkoociasteczkach.pl

Zrozumiałem