• Programowanie obróbki CNC nigdy nie było tak proste!

  Obróbka to kompletne wielozadaniowe oprogramowanie CAD-CAM, które łączy w sobie wszystkie zaawansowane funkcje programowania CNC zarówno frezowania, jak i toczenia w jedno usprawnione rozwiązanie obróbcze. Wielozadaniowe oprogramowanie CNC BobCAD-CAM dostarcza wysokiej jakości funkcje w łatwym w użyciu interfejsie, zaprojektowanym tak, aby sprostać złożonym wymaganiom programowania obróbki toczeniem i frezowaniem.
 • 1
 • NOWA FUNKCJA: AKTYWNA SZCZĘKA UCHWYTU MOCUJĄCEGO

  Zdefiniowane przez użytkownika uchwyty i szczęki uchwytów są teraz standardową cechą pakietu MillTurn firmy BobCAD. Obserwuj, jak symulacja otwiera i zamyka szczęki uchwytu na swojej części. Obsługa jednego wrzeciona lub wielu wrzecion z przeniesieniem części. Odkryj wszystkie ekscytujące i potężne nowe funkcje BobCAD-CAM V32.
 • 1
 • CHARAKTERYSTYKA OBRÓBKI

  Poświęcaj więcej czasu na wykonywanie części roboczych i mniej czasu na programowanie za pomocą oprogramowania BobCAD Mill Turn CNC dla obrabiarek na żywo, które wykorzystują oś C. Użyj głównego lub pod-wrzeciona, górnej lub dolnej wieży wiertniczej, uchwytu części, zapasów magazynowych, osi Y i więcej z naszym standardowym pakietem toczenia i frezów. Prosty interfejs BobCAD oparty na kreatorze sprawia, że programowanie jest szybsze i łatwiejsze. 5-osiowe centra tokarskie wykorzystujące oś B (głowica frezująca) są w pełni obsługiwane, co pozwala na stosowanie złożonych obrabiarek wielozadaniowych z maksymalnie 10 wieżami i 10 wrzecionami. BobCAD-CAM umożliwia łatwe programowanie skomplikowanych funkcji i złożonych kątów na częściach do zastosowań medycznych, lotniczych, naftowo-gazowych, motoryzacyjnych, produktów konsumenckich i wielu innych.
 • 1
 • Toczenie

  Toczenie

  Wielokrotne cykle toczenia w celu zgrubnego i ostatecznego wykończenia części z opcjami, które wykraczają poza tradycyjne cnc powszechnie dostępne cykle zamknięte. Zaawansowane funkcje, które minimalizują edycję geometrii, minimalizują i kontrolują ścieżkę narzędzia.
 • Planowanie czoła

  Planowanie czoła

  Funkcje obróbki skrawaniem na krańcu przedmiotu, tak jak w przypadku typowego centrum frezowania. Wiercenie, gwintowanie, profil, kieszeń, grawerowanie, zerwanie krawędzi i wiele więcej. Użyj długiego kodu, osi Y lub bieguna, aby dopasować wyjście kodu, które jest optymalne dla możliwości obsługi i sterowania.
 • Grupowanie segmentów obróbki

  Grupowanie segmentów obróbki

  Maszyna wnika w średnicę zewnętrzną części za pomocą grup obróbki. Programowanie za pomocą osi C, narzędzie zostanie skierowane na oś obrotu. Doskonałe do grawerowania, kieszeni, szczelin i innych zastosowań.
 • Systemy indeksowania

  Systemy indeksowania

  Systemy indeksów służą do wyrównywania orientacji narzędzia dla programowania osi Y. Po utworzeniu systemu indeksów można używać zarówno obróbki ścieżek narzędziowych 2D jak i 3D.
 • Ścieżki narzędziowe 2D/3D

  Ścieżki narzędziowe 2D/3D

  Poszerzaj swoje możliwości poza pokładowe cykle programowania przy wykorzystaniu pełnego zestawu dostępnych operacji ścieżki narzędzi. Kompletne procedury 2D i 3D dla obróbki zgrubnej, półwykańczającej i wykańczającej z wykorzystaniem tego samego przepływu pracy, co w przypadku tradycyjnego frezowania.
 • Ścieżki narzędzia 4/5 osiowe

  Ścieżki narzędzia 4/5 osiowe

  Zaawansowane metody równoczesnego skrawania dla specjalistycznego programowania maszyn skonfigurowanych w systemie wielozadaniowym / głowicy frezującej. Programowanie złożonych modeli, które wymagają osi True 4 lub 5. Kontrola nachylenia narzędzia, pracy narzędzia, limitów zakresu kątów i wielu innych.
 • Wrzeciono wielokierunkowe i wieżyczki

  Wrzeciono wielokierunkowe i wieżyczki

  Programowanie na głównym lub pomocniczym wrzecionie za pomocą górnej lub dolnej wieży za pomocą submaszyny / grup roboczych BobCAD. Obsługa do 10 wrzecion i 10 wież.
 • Bloki kodu użytkownika

  Bloki kodu użytkownika

  Po co edytować programy g-kodu po umieszczeniu ich w specjalnych blokach kodu, skoro możesz użyć MDI bezpośrednio w kreatorze ścieżek narzędzia? Użytkownicy mogą dodawać własne lub zapisane bloki kodu przed i po zmianie narzędzia lub po zakończeniu operacji. Służy do kontroli położenia wieży, uchwytów części, stałych podpór, przenoszenia części i innych funkcji pomocniczych.
 • Wzory ścieżek technologicznych

  Wzory ścieżek technologicznych

  Skróć czas programowania, tworząc wzory. Pozwala użytkownikom na skrócenie programowania poprzez tworzenie kopii funkcji obróbki, w których występuje wiele instancji.
 • Przetwarzanie wtórne

  Przetwarzanie wtórne

  Pakiety Obróbki wymagają specyficznych dla maszyny postprocesorów. Nasz zespół ds. postprocesorów zbuduje dla Ciebie niestandardowy postprocesor oparty na dostarczonych próbkach i kinematyce maszyny. Specjalna funkcjonalność może być dodana przy użyciu API postprocesorów, opracowanego we własnym zakresie lub za pośrednictwem usług postingowych BobCAD.
 • Wykres zwrotny

  Wykres zwrotny

  Wyświetlanie narzędzia i uchwytu podczas przechodzenia lub odtwarzania operacji ścieżki narzędzia. Szybkie graficzne sprzężenie zwrotne dotyczące kierunku skrawania, miejsca zamocowania narzędzia, kolejności, położenia frezu, orientacji narzędzia i wielu innych.
 • Symulator maszyny

  Symulator maszyny

  Użyj modeli 3D, aby wyświetlić "maszynę wirtualną" i jej komponenty w symulacji. Skróć czas konfiguracji i błędy programowania, wykrywając kolizje, przesunięcia i inne. Znajdź i rozwiąż problemy zanim dotrzesz do maszyny.
 • Aktywne Szczęki

  Aktywne Szczęki

  Konfiguracja uchwytu jest teraz dostępna, gdzie użytkownicy mogą zdefiniować uchwyt i szczęki za pomocą plików wejściowych lub STL. Szczęki otworzą się i zamkną na części / geometrii materiału. Wizualnie sprawdź szczęki uchwytu pod kątem kolizji, obracania się lub czy są one odpowiednio taktowane do przenoszenia części.
 • Przybornik narzędziowy

  Przybornik narzędziowy

  Głowica frezarska służy do ustawiania, modyfikowania i konfigurowania wieży za pomocą narzędzi, uchwytów, adapterów i ich orientacji montażowej. Szybko zmieniaj konfiguracje poprzez odmontowywanie lub przenoszenie zespołów narzędzi z jednej stacji do drugiej. Wykorzystaj półkę do przechowywania powszechnie używanych narzędzi, które nie są obecnie używane. Zapisz kompletne konfiguracje głowic rewolwerowych dla przyszłych projektów.
 • 1

UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie na to zgodę. Więcej informacji na www.wszystkoociasteczkach.pl

Zrozumiałem