• Szybkie, wydajne i precyzyjne projektowanie

  Oprogramowanie BobCAD-CAM Computer-Aided Design (CAD) dostarcza zaawansowaną moc obliczeniową z intuicyjnym, nowoczesnym interfejsem, który sprawia, że tworzenie i edycja prostych i złożonych części jest łatwiejsza i bardziej wydajna niż kiedykolwiek wcześniej. Korzystanie z nowego interfejsu wstążki ułatwia znajdowanie funkcji, nawet jeśli jesteś nowym użytkownikiem. Oprogramowanie projektowe BobCAD-CAM zapewnia jeden z największych zestawów profesjonalnych narzędzi do rysowania i modelowania dla środowiska produkcyjnego.
 • 1
 • NOWA FUNKCJA: SZABLONY DOKUMENTÓW

  Więcej pracy to mniej poświęconego czasu dzięki zapisywaniu plików projektowych jako szablonu dokumentu. Przechwytywanie i ponowne wykorzystywanie drzewa historii CAD, ustawień środowiska, układów współrzędnych użytkownika, kolorów warstw i wielu innych. Duża oszczędność czasu dla grupy części lub projektu, które mają podobne etapy i procesy projektowania. Odkryj wszystkie ekscytujące i potężne nowe funkcje BobCAD-CAM V32.
 • 1
 • FUNKCJE CAD

  Wykorzystaj 100 łatwych w użyciu narzędzi do tworzenia i edycji geometrii, aby szybko i sprawnie tworzyć zaawansowane modele przedmiotów. Szeroka gama potężnych narzędzi do projektowania konstrukcji i modeli bryłowych zapewnia wydajność potrzebną do projektowania wszystkiego, od prostych płaskich wzorów po złożone modele 3D ze skomplikowanymi szczegółami. Oprogramowanie projektowe BobCAD-CAM jest wystarczająco proste dla nowych i sporadycznie korzystających, a jednocześnie wystarczająco wydajne, aby zaspokoić potrzeby zaawansowanych projektantów.
 • 1
 • Kompatybilność plików

  Kompatybilność plików

  Oprogramowanie BobCAD-CAM jest kompatybilne z popularnymi formatami plików z sektora przemysłowego. Umożliwia otwieranie i pracę nad geometrią stworzoną z innych systemów CAD. (DXF, DWG, IGES, STEP, SAT, 3DM, X_T, X_B, SLDPRT, STL )
 • Nowe linie konstrukcyjne

  Nowe linie konstrukcyjne

  Przyspiesz tworzenie geometrii przy użyciu linii konstrukcyjnych. Wyświetlana graficznie pomoc pomaga znaleźć lokalizacje poziome i pionowe, centra łukowe, styczność, lokalizacje przecięć i inne.
 • Drzewo CAD

  Drzewo CAD

  Drzewo projektowe CAD śledzi każdy krok, jaki wykonujesz podczas tworzenia i edycji powierzchni i modeli brył. Skorzystaj z historii, aby edytować projekty 3D, usuwać elementy konstrukcyjne, cofać projekt lub usuwać elementy konstrukcyjne.
 • Narzędzia do edycji szkieletowej

  Narzędzia do edycji szkieletowej

  Kompletne narzędzia do edycji geometrii do modyfikowania, przycinania, skalowania, przesuwania, obracania i wiele więcej.
 • Nowy menedżer warstw i kolorów

  Nowy menedżer warstw i kolorów

  Użyj warstw i kolorów, aby uporządkować geometrię CAD. Twórz nieograniczoną liczbę warstw, aby wyizolować elementy geometrii i kontrolować ich widoczność. Dostosuj nazwy warstw, kolory, styl linii i kolejność.
 • Biblioteka kształtów

  Biblioteka kształtów

  Czterdzieści zaprogramowanych, powszechnie używanych kształtów produkcyjnych. Zmienne zdefiniowane dla kształtów, umożliwiające parametryczną zmianę projektu w zależności od potrzeb.
 • Nowe wymiarowanie części

  Nowe wymiarowanie części

  Niezależnie od tego, czy zaprojektowałeś lub zaimportowałeś plik klienta, BobCAD-CAM ułatwia kontrolę geometrii, tworzenie wydruków części lub generowanie raportów z kontroli, dzięki czemu możesz łatwo określić i zamieścić wymiary geometryczne części.
 • Narzędzia tekstowe

  Narzędzia tekstowe

  Dodaj tekst do swoich rysunków przy użyciu standardowych czcionek w systemie Windows, otwartych czcionek lub czcionek BobCAD-CAM.
 • Projektuj na płaszczyznę Z

  Projektuj na płaszczyznę Z

  Tworzenie szkieletu z powierzchni lub brył jest wykorzystywane zarówno w procesie projektowania, jak i obróbki. Z Project to Z Plane, użytkownicy spłaszczają profile części do użytecznych układów współrzędnych w celu dalszego rozwoju projektów lub pomocy w procesie produkcyjnym.
 • Narzędzia do projektowania modeli bryłowych

  Narzędzia do projektowania modeli bryłowych

  Projektowanie przy użyciu pierwotnych kształtów modeli, takich jak Kula, Kostka, Stożek, Walec i Torus.
 • Widok przekroju

  Widok przekroju

  Wyświetlanie wewnętrznych szczegółów modeli bryłowych, wybierając spośród standardowych lub niestandardowych planów rysunkowych. Informacje te można wykorzystać do kontroli wzrokowej lub do utworzenia modelu konstrukcji szkieletowej w oparciu o widok przekroju.
 • Narzędzia do edycji modelu bryłowego

  Narzędzia do edycji modelu bryłowego

  Narzędzia do edycji, aby dodawać, usuwać lub korygować modele 3D. Split, shell & boolean to tylko niektóre narzędzia, których możesz użyć do łatwego modyfikowania modeli bryłowych.
 • Dynamiczny rysunek

  Dynamiczny rysunek

  Bezpośrednie wizualne zestawienie tworzenia i edycji geometrii z podglądem projektu. Zanim przystąpisz do tworzenia geometrii, użytkownicy otrzymują podgląd graficzny funkcji projektu, edycji lub lokalizacji.
 • Narzędzia do projektowania modeli powierzchni

  Narzędzia do projektowania modeli powierzchni

  Twórz płaskie i zakrzywione powierzchnie za pomocą intuicyjnych narzędzi do tworzenia powierzchni, takich jak Rectangular Plane, Circular Plane, Extrude Curve, Extrude Surface, Revolved, Sweep, Cross Section, Skin, Offset i wiele innych.
 • Przyrost Snap

  Przyrost Snap

  Zdefiniowana przez użytkownika jednolita siatka w przestrzeni roboczej, umożliwiająca "przyciąganie geometrii" do miejsc w tle, gdzie nie ma widocznych punktów. Używany z wszystkimi funkcjami rysunkowymi, które pomagają w użyciu szkicowanych elementów i edycji wzdłuż wszystkich osi i obrotów.
 • Narzędzia do edycji modelu powierzchni

  Narzędzia do edycji modelu powierzchni

  Narzędzia do edycji w celu dodania, usunięcia lub zmiany krawędzi modeli powierzchni 3D. Unstitch, break, untrim, extend & fillet to tylko niektóre z narzędzi, których możesz użyć do łatwego modyfikowania powierzchni.
 • Nowe narzędzia do tworzenia szkieletów

  Nowe narzędzia do tworzenia szkieletów

  Do szkicowania części można wybierać spośród szerokiej gamy łatwych w użyciu narzędzi do tworzenia geometrii 2D, takich jak punkty, wgłębienia, łuki, splajny, przesunięcia i linie równoległe.
 • Nowy menedżer UCS

  Nowy menedżer UCS

  Tworzenie nowych lub modyfikacja obecnych systemów współrzędnych użytkownika za pomocą menedżera UCS BobCAD. Umożliwia tworzenie płaszczyzn rysunkowych używanych do tworzenia geometrii 2D i 3D.
 • 1

UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie na to zgodę. Więcej informacji na www.wszystkoociasteczkach.pl

Zrozumiałem