• Szybki i wydajny system CAD-CAM dla ploterów CNC

  BobCAD-CAM CNC programming solutions for CNC router's zapewnia wydajne możliwości obróbki w 2,5, 3, 4 i 5 osiach, które wykorzystują możliwości plotera CNC do wykonywania prostych i zaawansowanych operacji obróbczych. To łatwe w użyciu oprogramowanie do programowania CAD-CAM to kompletne rozwiązanie projektowe i programistyczne CNC do artystycznej obróbki drewna, grawerowania, zagnieżdżania kształtów produkcyjnych, tworzenia znaków i wiele więcej.
 • 1
 • NOWA FUNKCJA: SZABLONY DOKUMENTÓW

  Więcej pracy to mniej poświęconego czasu dzięki zapisywaniu plików projektowych jako szablonu dokumentu. Przechwytywanie i ponowne wykorzystywanie drzewa historii CAD, ustawień środowiska, układów współrzędnych użytkownika, kolorów warstw i wielu innych. Duża oszczędność czasu dla grupy części lub projektu, które mają podobne etapy i procesy projektowania. Odkryj wszystkie ekscytujące i potężne nowe funkcje BobCAD-CAM V32.
 • 1
 • CECHY PLOTERA

  Użyj CAD-CAM dla oprogramowania plotera CNC do płynnego przejścia od projektowania modeli 2D i 3D do przypisywania zaawansowanych technologii szybkiej ścieżki narzędzia w pełni zintegrowanym i skojarzonym oprogramowaniu CAM. Kreator prowadzący interfejs dla operacji plotera CNC eliminuje rozpoznawanie programowania CNC, podczas gdy Dynamic Machining Strategies™ skraca czas programowania, pozwalając na przypisanie wielu opcji cięcia do jednej funkcji. Zaawansowane funkcje symulacji umożliwiają wizualną kontrolę i weryfikację pracy, co daje pewność podczas programowania CNC.
 • 1
 • Tekst i litery

  Tekst i litery

  Litery projektowe i maszynowe do grawerowania, wycinania i podwyższonego/obniżonego tekstu. Specjalne opcje ścieżek narzędzia do wprowadzania liter i ustawień w celu wyeliminowania przerwania pracy.
 • Edycja geometrii

  Edycja geometrii

  Dodawaj lub usuwaj z projektów za pomocą jednego z wielu narzędzi do edycji geometrii, które są standardowo używane w BobCAD. Translacja , obracanie, lustro, skala, przycinanie, łamanie, rozciąganie, rozbicie, optymalizacja i wiele więcej.
 • Pocket (

  Pocket ("Kieszeń")

  Usuń materiał w oparciu o wybrane przez Ciebie zamknięte rzędy / obwody. Wybieraj spośród 1 z 10 wzorów kieszeni umożliwiających użytkownikom pracę z zewnątrz, wewnątrz, w otwartych kształtach, z wieloma granicami z wyspami i obróbką końcową. ( opcje ścieżki narzędzia w oparciu o poziom zakupionego oprogramowania )
 • Rodzaje zaokrągleń

  Rodzaje zaokrągleń

  Niezależne sterowanie krawędziami wewnętrznymi i zewnętrznymi, pozwalające użytkownikom na dostosowanie sposobu przejścia ścieżki narzędzia. Do wyboru: szpiczaste, okrągłe, promień okręgu, długość pętli, trójkąt i linia dwusieczna. Powszechnie stosowane do redukcji wewnętrznych kątów w celu uzyskania pożądanych kształtów.
 • Strumień cięcia

  Strumień cięcia

  Kontroluj, w jaki sposób narzędzie wchodzi i wychodzi z cięcia. Wybieraj spośród pionowych, równoległych, prostokątnych, okrągłych i mieszanych prowadnic z opcjonalną ilością nakładania się, aby upewnić się, że Twój ruch wyjścia znajduje się za ruchem wejścia.
 • Wielokrotna konfiguracja lokalizacji

  Wielokrotna konfiguracja lokalizacji

  Zdefiniuj wiele lokalizacji zestawów roboczych używanych do obróbki dwustronnej, stref roboczych / strun próżniowych, 2 ustawień stołu i więcej.
 • 3 osie

  3 osie

  Proste i zaawansowane technologie obróbki zgrubnej, półwykańczającej i wykańczającej 3D pozwalają użytkownikom wszystkich grup umiejętności na realizację projektów 3D z pewnością siebie i narzędziami umożliwiającymi przejście od koncepcji do rzeczywistości.
 • 4 osie

  4 osie

  Wyodrębnij 4 osie do obróbki po różnych stronach detalu. Użyj grup roboczych do obróbki elementów cylindrycznych lub przejdź na pełną ścieżkę 4D przy użyciu ścieżek obrotowych, które są stosowane bezpośrednio do brył. Potrzebujesz Ture 4 Axis? Ścieżki narzędziowe BobCAD oferują zaawansowane funkcje, których potrzebujesz.
 • 5 osi

  5 osi

  Używaj systemów indeksowania dla 3 + 2 lub maszyn w okolicy narożników i na krzywych złożonych z naszą 5-cio osiową ścieżką narzędziową. Przenieś swoją moc skrawania na wyższy poziom dzięki BobCAD's 5 Axis Pro, gdzie odblokowujesz wszystkie opcje ścieżki narzędzia dla obróbki zgrubnej, półwykańczającej i wykańczającej Ture 5 Axis.
 • Postprocesory

  Postprocesory

  Standardowe postprocesory są dostępne do pobrania, obsługujące popularne konfiguracje maszyn/sterowników. Użytkownicy mogą otworzyć postprocesor w edytorze tekstu i w razie potrzeby dokonywać zmian. W przypadku specjalnych opcji wysyłania postprocesorów używaj API do dodawania funkcji dla wiertarek, pił i innych funkcji wymaganych przez rynek ploterów.
 • Symulacja

  Symulacja

  Oglądaj symulację 3D swoich ścieżek narzędzia w wirtualnym środowisku obróbki. Uruchamiaj, zatrzymaj, szybko do przodu, krok do przodu, krok do tyłu, przejdź do następnej lub poprzedniej operacji i nie tylko.
 • Raportowanie

  Raportowanie

  Dowiedz się o swoich ścieżkach narzędzi i ustawieniach za pomocą narzędzi do raportowania, które dostarczają informacji zwrotnych w czasie rzeczywistym. Uzyskaj szczegółowe raporty na ten temat: Czas trwania cyklu, przebytych odległość, liczby używanych narzędzi, pozostałego zapasu i wiele więcej!
 • 1

UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie na to zgodę. Więcej informacji na www.wszystkoociasteczkach.pl

Zrozumiałem