• Zmień swoją wizję artystyczną w realną sztukę produkcyjną!

  BobART jest dostępny jako moduł dodatkowy do dowolnego oprogramowania do frezowania CAD-CAM. Pozwala on na zastosowanie kreatywnych dzieł sztuki do elementów produkowanych w technologii CNC. To zaawansowane oprogramowanie artystyczne pozwala na wykonanie zdjęcia lub rysunku i przekształcenie go w model reliefowy lub wektorową geometrię, która może być obrabiana przez maszynę CNC, ploter, strumień wody, laser lub maszynę do wypalania. Po prostu otwórz plik obrazu i możesz po prostu przejść do tworzenia grawerowania, rzeźbienia lub tłoczenia za pomocą wydajnego programowania CAM. To jest obowiązkowy system CNC plotera i narzędzie projektowe CAD dla branży, która zajmuje się wykonywaniem znaków, obróbką drewna na zamówienie, wykonywaniem biżuterii, obróbką instrumentów, grawerowaniem, wykonywaniem form i wiele więcej.
 • 1
 • NOWA FUNKCJA: SZABLONY DOKUMENTÓW

  Więcej pracy to mniej poświęconego czasu dzięki zapisywaniu plików projektowych jako szablonu dokumentu. Przechwytywanie i ponowne wykorzystywanie drzewa historii CAD, ustawień środowiska, układów współrzędnych użytkownika, kolorów warstw i wielu innych. Duża oszczędność czasu dla grupy części lub projektu, które mają podobne etapy i procesy projektowania. Odkryj wszystkie ekscytujące i potężne nowe funkcje BobCAD-CAM V32.
 • 1
 • FUNKCJE ARTYSTYCZNE

  Najnowsza technologia BobART to funkcjonalny dodatek artystyczny, który jest wystarczająco łatwy dla początkującego lub sporadycznego użytkownika, a jednocześnie wystarczająco rozbudowany dla zaawansowanego użytkownika CAD-CAM, który chce udoskonalić swoje artystyczne projekty produkcyjne. Cechy artystyczne BobART obejmują: możliwość tworzenia modeli, modeli wytłaczanych z importowanych komponentów pliku STL, zapisywanie komponentów lub całego projektu jako STL, dostęp do 64 różnych poziomów wektoryzacji kolorów, wykorzystanie niestandardowych przekrojów w celu uzyskania większej kontroli nad tworzeniem modeli wytłaczanych i wiele więcej. Od podstawowej obróbki 2 do 3 osi, zintegrowane i w pełni współpracujące oprogramowanie CAM zapewnia możliwość kreowania jednych z najbardziej skomplikowanych i niesamowitych artystycznych efektów jakie można zobaczyć obecnie.
 • 1
 • Raster To Vector

  Raster To Vector

  Wczytaj pliki graficzne do ekranu CAD takie jak: JPG, BMP, TIFF, GIF, PNG, PSD, AFP i wiele innych... Ręczne śledzenie przy użyciu linii, łuków i splinów. Konwersja obrazów do geometrii szybciej za pomocą funkcji wektoryzacji. Dostosowanie jakości za pomocą parametrów z opcją skalowania do rozmiaru.
 • Grawerunek

  Grawerunek

  Ta popularna ścieżka narzędzi używana głównie przez twórców znaków pozwala użytkownikom rzeźbić litery, kształty i inne wzory za pomocą narzędzi generujących elegancki wygląd.
 • Tworzenie/modyfikacja zasobów

  Tworzenie/modyfikacja zasobów

  Skonfiguruj parametry zapasów BobART i kontroluj obszar wytłoczenia, jego rozdzielczość i specjalne funkcje przygotowania plików do zapisania jako komponent. Tryb pakowania jednostkowego służy do konwersji wytłoczeń 3D do formatu 4D.
 • Wytłaczanie Regularne

  Wytłaczanie Regularne

  Wybierz zamknięte segmenty profilu i wytłocz je w 3D, używając jednego z 7 przekrojów, jak na przykład: Convex ARC, Line, Concave ARC, Convex Ellipse, Concave Ellipse, Spline lub Custom.
 • Przeciągnięcie tłoczenia

  Przeciągnięcie tłoczenia

  Wybierz profile zamknięte lub otwarte i wytłocz je w 3D za pomocą jednego z 7 przekrojów, np: Convex ARC, Line, Concave ARC, Convex Ellipse, Concave Ellipse, Spline lub Custom.
 • Wytłoczenie do przetłoczenia toru.

  Wytłoczenie do przetłoczenia toru.

  Wybierz 2 tory i 1 przekrój poprzeczny, aby wytłoczyć zmiany wysokości.Dostosuj przejścia, używając typów liniowych, lokalnych gładkich lub globalnych.
 • Płaskorzeźba z rysunku

  Płaskorzeźba z rysunku

  Użyj obrazów w skali szarości, aby kontrolować wysokość wytłoczeń.
 • Płaskorzeźba z powierzchni/bryły

  Płaskorzeźba z powierzchni/bryły

  Użyj powierzchni lub bryły (brył), aby stworzyć wytłoczenia. Użyj powierzchni / pozycji modelu, aby wyregulować położenie w stosunku do materiału.
 • Płaskorzeźba z bazy BobART

  Płaskorzeźba z bazy BobART

  Wykorzystaj poprzednie wytłoczenia, aby wzbogacić przyszłe projekty.
 • Płaskorzeźba z komponentu

  Płaskorzeźba z komponentu

  Korzystaj z zakupionych lub wcześniej zaprojektowanych wytłoczeń, aby wzbogacić przyszłe projekty.
 • Tekstura wytłoczeń

  Tekstura wytłoczeń

  Dodaj słoje drewna, cegły, drzewa i więcej używając tekstury tłoczenia. Wybieraj spośród podstawowych, tkanych, obrazów i plików bbas, aby dodać dodatkowe wzory i tekstury elementów projektu.
 • Lustro /Inwersja

  Lustro /Inwersja

  Zrób kompletne modele wytłaczane i lustrzane odbicie wokół płaszczyzny X-Z lub Y-Z, aby możliwe było zastosowanie opcji inwersji. Zaktualizuj projekty dla strony lewej i prawej lub przygotuj pliki do frezowania ubytków.
 • Rzeźba

  Rzeźba

  Dodaj swoje osobiste zmiany wyglądu dowolnej strony za pomocą wygładzania, deponowania, usuwania opcji rzeźbienia.
 • Wygładzanie

  Wygładzanie

  Umożliwia usuwanie/zmiękczanie twardych krawędzi i przecięć pomiędzy elementami tłoczenia. Użytkownicy mają możliwość wygładzania krawędzi lub całego modelu tłoczenia.
 • 1

UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie na to zgodę. Więcej informacji na www.wszystkoociasteczkach.pl

Zrozumiałem