• Wysokowydajny system CAD-CAM do centrów toczenia CNC

  Oprogramowanie BobCAD-CAM dla tokarek 2-osiowych i centrów tokarskich oferuje wydajne ścieżki narzędzia, które przewyższają tradycyjne zamknięte cykle. Tokarka CAD-CAM ułatwia i przyspiesza ustawianie ścieżek narzędzi 2 osiowych do obróbki zgrubnej, wykańczającej, gwintowania, rowkowania, wytaczania, wiercenia, obcinania i innych. To potężne oprogramowanie CAD-CAM jest kompletnym rozwiązaniem do programowania CNC dla wszystkich prostych i złożonych geometrii detali.
 • 1
 • NOWA FUNKCJA: PRZEPROJEKTOWANA BIBLIOTEKA NARZĘDZI

  Tworzenie, zapisywanie i wywoływanie narzędzi jest szybsze i łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Użytkownicy mają teraz interfejs jednokanałowy do tworzenia narzędzi, importu i zapisywania bibliotek narzędzi. Solidne filtrowanie w celu szybkiego sortowania i grupowania narzędzi według ich atrybutów jest teraz standardem. Odkryj wszystkie ekscytujące i potężne nowe funkcje BobCAD-CAM V32.
 • 1
 • FUNKCJE TOCZENIA

  CAD-CAM dla tokarek CNC pozwala na projektowanie lub importowanie geometrii detali, do której przypisuje się strategie ścieżki narzędzia za pomocą intuicyjnego, prowadzącego kreatora interfejsu. Programowanie typu funkcji BobCAD ułatwia kontrolę kierunku skrawania oraz miejsca, w którym na części tworzona jest ścieżka narzędzia.
 • 1
 • Programowanie typu elementu

  Programowanie typu elementu

  Łatwo zdefiniuj, gdzie na geometrii części chcesz utworzyć ścieżkę narzędzia, korzystając z rozwijanego menu programowania typu elementu. Wybierz spośród opcji OD, ID, Front Face i Back Face. Sterowanie cięciem od prawej do lewej lub od lewej do prawej w oparciu o wybór regionu.
 • Oddzielne przejścia lub zamknięte cykle.

  Oddzielne przejścia lub zamknięte cykle.

  Wykorzystaj zamknięte cykle pracy maszyny w celu uzyskania krótkich, wydajnych programów, które można łatwo edytować przy sterowaniu. Oddzielne ruchy są dostępne dla maszyn bez zamkniętych cykli lub w przypadku korzystania z cykli specyficznych dla BobCAD.
 • Ograniczenia właściwości

  Ograniczenia właściwości

  Używany jako element graniczny w celu ograniczenia ścieżki narzędzia utworzonej na Face, OD, ID lub Back side of the part. Wybierz z magazynu, z geometrii lub z własnych ustawień, aby ustawić wybraną ścieżkę narzędzia i ograniczyć ją do pożądanych obszarów.
 • Przycinanie i przedłużanie ścieżki narzędzia

  Przycinanie i przedłużanie ścieżki narzędzia

  Wstrzymaj edycję geometrii, aby przyciąć lub wydłużyć ścieżkę narzędzia. Używając rozszerzeń użytkownicy mogą wprowadzić wartość dodatnią w celu rozszerzenia lub ujemną w celu odcięcia ścieżki narzędzia. Niezależne sterowanie początkiem i końcem cięcia z opcjonalnym przedłużeniem kąta.
 • Usuń podcięcia

  Usuń podcięcia

  Pomijanie rowków i podcięć bez edycji geometrii. Ten parametr funkcji może być włączony w dowolnym momencie, aby zapobiec podcinaniu, które występuje równolegle do osi X lub Z. Zapewnienie szybszego programowania przy jednoczesnej redukcji edycji geometrii.
 • Kontrola kolizji uchwytu

  Kontrola kolizji uchwytu

  Unikaj naruszania elementów geometrii za pomocą uchwytu narzędzia lub geometrii płytki. Ta opcja kompensacji zapewnia bezkolizyjne programowanie dla rowków w kształcie litery V i innych elementów, w których standardowe płytki i uchwyty mogą spowodować rozerwanie części.
 • Definiowalny uchwyt narzędziowy

  Definiowalny uchwyt narzędziowy

  Szybkie ustawianie uchwytów dla prawo- lub leworęcznych, neutralnych i obracających się do tyłu. Wybierz jeden z domyślnych kształtów uchwytów i wprowadź rozmiary definiujące uchwyty.
 • Niestandardowa geometria prowadnicy i uchwytu

  Niestandardowa geometria prowadnicy i uchwytu

  Użytkownicy mogą narysować własne wkładki i profile uchwytów pasujące do niestandardowych narzędzi. Niestandardowe kształty pozwalają na kontrolę wyżłobienia i kompensację podcięcia.
 • Obróbka zgrubna

  Obróbka zgrubna

  Zgrubne wzory, które wykraczają poza standardową obróbkę. Umożliwienie stosowania modeli offsetowych, dwukierunkowego cięcia i półwykańczania. Zdefiniuj i wykorzystaj niestandardowe profile magazynowe, aby ograniczyć ścieżkę narzędzia, idealne dla odlewów i profili magazynowych w procesie.
 • Wykończenie

  Wykończenie

  Wzory wykończeniowe, które wykraczają poza standardowe schematy. Umożliwiają cięcie ciągłe, cięcie czołowe ( down cutting ) , cięcie średnicy ( shoulders ) i hybrydowe ( oba). Należy użyć niestandardowej wartości pokrywania się, aby upewnić się, że nie pozostały żadne zapasy.
 • Rowkowanie

  Rowkowanie

  Wzory rowkowania, które wykraczają poza standardowe schematy. Umożliwiają cięcie w trybie standardowym, jednoprzebiegowym lub w trybie Zig-Zag. Zaawansowane opcje sortowania działają z centrum, z naszymi, alternatywnymi krokami i skokami, uwzględniając różnorodność materiałów i narzędzi. Zmuszają do cięcia w dół w celu sprawdzenia kolizji i nie tylko!
 • Gwintowanie

  Gwintowanie

  Utwórz gwint na OD, ID, Front Face i Back Face w swoich elementach. Obsługa odpowiedników G32, G76 dla gwintów prostych lub stożkowych. Acme, American National, British Standard Whitworth, Buttress, Metric, Sharep V, Square, Unified National.
 • Wiercenie

  Wiercenie

  Otwory punktowe, wiercenie, fazowanie, nawiercanie i rozwiercanie otworów na tokarce Cnc za pomocą kreatora tworzenia otworów BobCAD. Wybierz głębokość i użyj kreatora do skonfigurowania i zdefiniowania operacji, narzędzia i ustawień. Utwórz własne szablony, aby szybko śledzić przyszłe cykle odwiertów.
 • Gwintowanie

  Gwintowanie

  Biblioteka wątków służy do wybierania i wywoływania rozmiarów studzienek, ustawień i narzędzi. Korzystając z tego samego przepływu pracy co kreator wykonywania otworów, użytkownicy mogą szybko dodawać wiele narzędzi i operacji w celu wykrycia, wiercenia i gwintowania otworów w linii środkowej.
 • 1

UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie na to zgodę. Więcej informacji na www.wszystkoociasteczkach.pl

Zrozumiałem